Słów kilka

Go down

Słów kilka Empty Słów kilka

Pisanie by Strażniczka on Sob Paź 31, 2015 1:30 pm

Serwer jest tworzony z myślą o graczach odgrywających, dla których przede wszystkim liczy się przyjemność przeniesienia do innego świata i przeżywania w nim epickich przygód.
Do tej pory serwery, jakie przyszło nam odwiedzić sprawiały wrażenia serwów H&S, który to zaadoptowali roleplayowcy. My chciałyśmy stworzyć świat pełen szczegółów, przemyślany specjalnie pod odgrywanie, w którym wszystko ma swoje wyjaśnienie i pochodzenie.

Chcemy oddać Wam do dyspozycji w pełni dopracowane, skończone dzieło. Planowany start to luty 2016 roku.
Do końca listopada mamy nadzieje dokończyć całe lore, które jak widać już teraz jest co najmniej obszerne. Wszystkie historie mają swoje wytłumaczenie w świecie i bardzo często się zazębiają. Nie zostały też pominięte szczegóły z nich w budowie serwera. Będziecie mogli odwiedzić wiele z tych miejsc wirtualnie, pozwalając odczuć Waszej postaci skutki wydarzeń historycznych.
Zmiany technicznie zostały przedstawione w osobnym dziale, tam dowiecie się jak mechanicznie pozmienialiśmy moduł, aby dać większe wrażenie immersji świata.

Zachęcamy również do przeczytania opisów ważnych postaci - w nich bowiem została zamieszczona historia miasta, którą każdy z bohaterów przeżył z własnej perspektywy.

W chwili budowania tego serwera nie stoi żaden znaczący serwer, tym większą mamy więc nadzieje Was zachęcić do gry i wskrzesić po raz kolejni Neverwinter Nights.
Strażniczka
Strażniczka
Admin

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach