Savas

Go down

Savas Empty Savas

Pisanie by Czuwająca on Pią Paź 23, 2015 8:26 pm

Na jednej z tablic w świątyni Savasa stoją słowa. Nie wyryte, nie namalowane... nie zostały one raczej stworzone pracą dłoni śmiertelnika... Napisy układają się w takie oto zdania:

Śmiertelniku, doznałeś zaszczytu bytowania w progach mojej świątyni. Nie jest istotne dla mnie to, po co się tutaj stawiłeś, lecz to, jaki będziesz, gdy już ją opuścisz… Musisz wiedzieć, że jesteś po to by wypełniać moją wolę. Twoje zadanie jest ściśle określone i ani waż się podważać moje polecenia! Będziesz narzędziem, dzięki któremu moja władza będzie się rozszerzać. Wykorzystuj słabości innych i dąż do celu po trupach! Nie oglądaj się za siebie, bo to co w tyle – nie jest istotne! Jeśli coś jest niżej od Ciebie, to znaczy, że można to zdeptać! Rozsławiaj moje imię i siej ziarno strachu! A gdy już wszyscy śmiertelnicy za Twoją sprawą poznają moje imię, gdy zaczną drżeć i upadać ku mojej chwale – nagroda Cię nie ominie.
I pamiętaj, nagi śmiertelniku - wyznawca Savasa nie może się bać! Wyznawca Savasa powinien rozsiewać strach! Wyznawca Savasa powinien kroczyć pewnie z dumnie podniesioną głową! A jeśli nie stać Cię na to, opuść progi mojej świątyni, póki jeszcze pozwalam Ci odejść!
A jeśli zostajesz... dostosuj się. Działaj pod osłoną prawa… I bądź dumny...


Główna świątynia znajduje się (…)

Święto – [data]


Wyznawców poznasz po tym, że chodzą z dumnie podniesioną głową i patrzą na większość innych z pogardą.

Pozdrowienia/powiedzenia:
„W imię Savasa...”
„Strach jest domeną słabych.”
„Módl się, aby ostrze Savasa nie przecięło linii Twego żywota.”

Kolory Savasa – granatowy, srebrne dodatki, czerń.
Czuwająca
Czuwająca
Pierwsze pióro Ervalonu

Liczba postów : 16
Skąd : Ervalon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach